Η καταπολέμηση των κοριών ξεκινάει με την αυτοψία του χώρου, προκειμένου να εκτιμηθεί το μέγεθος του προβλήματος. Συζητάμε μαζί σας το πρόβλημα και σας ενημερώνουμε για τα απαραίτητα βήματα προτού γίνει η απολύμανση. Η εφαρμογή περιλαμβάνει μέθοδο ξηρού ατμού και χρήση χημικών στους χώρους όπου κρίνεται απαραίτητο. Μετά το τέλος της απολύμανσης, σας δίνουμε συμβουλές ώστε να μην εμφανιστεί ξανά το πρόβλημα.
![Καταπολέμηση με ξηρό ατμό](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)
![](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)
![Συσκευή ξηρού ατμού](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)
![Θερμή μέθοδος](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)
Καταπολέμηση με ξηρό ατμό
Αντιμετώπιση κοριών με ξηρό ατμό
Συσκευή ξηρού ατμού
Θερμή μέθοδος
![previous arrow](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)
![next arrow](https://apolymanseis-stoxos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif?x91655)